SEPET

Toplam Tutar: {sepettotal}

HELLO I'M NUDE

Yalın Güzeldir

Nude, modern yaşam için, bugüne ait cam objeler yaratıcısıdır.

Nude, işlevle biçimi birleştirerek, düzenleyerek, sıradan olmayan insanların yaşam tarzını yansıtır; hayata yalınlık merceğinden bakar. Nude, evlerimizi duyulara hitap eden ve zevk veren yaşam alanları olarak görerek, cam eşyaların geleneksel sınırlarının ötesine geçmektedir.

Olağanüstü güzellikte kristal cam objeler tasarlamak ve yaratmak misyonuyla, 2 yıl önce, Milano ve Paris’te lansmanı yapılan Nude, tüm yaşam alanlarının zevkli hale gelmesini ciddiye alır. Nude için detaylar kadar, mekanları deneyimleyen insanların rahat hissetmesi, nefes alması da önemlidir. Nude kristal cam objeleri, bulundukları mekanlara boğmayan rafine bir güzellik ekler. Nude, ilham vereni yaratmanın tek yolunun risk almak olduğunu bilir. Yalın ve eğlenceli hissini korurken, risk almaktan da hiçbir zaman çekinmez.

Nude, devrim niteliğindeki fikirleri korkusuzca değerlendirir; sanatçılar ve tasarımcılar ile dinamik iş birlikleri geliştirmek amacıyla çalışır. Nude’un bugüne ait koleksiyonları modern yaşama kusursuzca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır; göz alıcı objeleri, hem günlük kullanım hem de özel anlar için mükemmeldir.

Nude objeleri sadece tek bir materyalle yapılmaktadır: Kurşun içermeyen kristal cam. İster el ister makine ile şekillendirilmiş olsun, bu materyal cam dünyasında benzeri bulunmayan bir şeffaflık ve inceliği ortaya çıkarır.

Nude: bir Şişecam markası

Şişecam topluluğu, uluslararası çapta faaliyet gösteren bir sanayi topluluğudur. 13 ülkedeki üretimini 21.000’i aşan çalışanıyla sürdüren topluluk, cam ev eşyası, düzcam, cam ambalaj ve kimyasallar alanlarındaki satışlarının yarısını yurt dışına yapmakta ve ürünlerini dünyada 150’ye yakın ülkeye ihraç etmektedir.

Şişecam Topluluğu Türkiye ve dünyadaki en saygın tasarımcılarla birlikte ilk global tasarım markası Nude’u yaratmıştır.

Haberler

Nude Milano Tasarım Haftası sırasında Ron Arad ve Sebastian Herkner imzalı yeni koleksiyonlarını tanıtacak. 2018 Nisan


Milano Tasarım Haftası’nda, Barok mimariye sahip Palazzo Litta'nın içerisinde Ron Arad ve Sebastian Herkner imzalı yeni koleksiyonlarını sergileyecek.

Ion Shielding Teknolojisi ile yenilenen Stem Zero 2018 Şubat


Nude, Ambiente'de Ion Shielding Teknolojisi ile iki kat güçlü ve esnek hale getirilen yeni Stem Zero'yu tanıttı.

Nude koleksiyonları Ambiente’de 2018 Şubat


9-13 Şubat tarihleri arasında Frankfurt Ambiente'de Nude’un mevcut koleksiyonları ve daha önce görülmemiş ürünleri sergilenecek.

Nude yeni koleksiyonlarını 19 – 23 Ocak tarihleri arasında Maison&Objet Paris’te sergiliyor. 2018 Ocak


Nude’un camdan tasarlanan 2017 Noel Ağacı Aqua Shard’da! 2017 Kasım


İngiliz tasarımcı Lee Broom ile birlikte tasarlanan “The Tree of Glass” 14 Kasım’da Londra Aqua Shard restoranının 31.katında sergilenecek.

Nude’un en yeni Horeca koleksiyonları Milano Host Fair’de! 2017 Ekim


Endüstriyel tasarımcı Brad Ascalon’un, Altın Çağ’ın ikonlarından Audrey Hepburn’den esinlenerek tasarladığı “Hepburn” koleksiyonu ilk kez 20-24 Ekim tarihleri Milano’da sergilenecek.

Nude en yeni koleksiyonlarını London Design Fair’de sergileyecek. 2017 Eylül


21 – 24 Eylül tarihleri arasında aralarında Studio Formafantasma, Defne Koz and Tomas Kral’ın yeni tasarımlarının da yer alacağı Nude tasarımları London Design Fair’de sergilenecek.

Nude NY Now’da! 2017 Ağustos


Nude Defne Koz ve Tomas Kral’ın tasarımlarının da yer alacağı yeni koleksiyonlarını 20 – 23 Ağustos tarihleri arasında NY Now’da sergileyecek.

Nude tasarımları HOME Autour Du Monde Bensimon’da! 2017 Ağustos


Nude koleksiyonları Paris moda haftası kapsamında, 6 Eylül’den itibaren Paris konsept mağazası HOME Autour du Monde Bensimon’da sergilenecek.

Nude tasarımları ilk kez Imbibe Live’da sergileniyor… 2017 Temmuz


Nude tasarımları 3 – 4 Temmuz tarihleri arasında İngiltere’nin en prestijli etkinliklerinden Imbibe Live’da sergileniyor.

Nude'un cam tasarımları, özel Star Wars serisinde hayranlarıyla buluşuyor… 2017 Mayıs


Nude’un İkon Koleksiyon – Star Wars serisi 4 Mayıs Star Wars Günü’nde Star Wars hayranları ve koleksiyonerlerle buluşacak.

Nude 4 – 9 Nisan tarihleri arasında Milan Design Week’te yeni koleksiyonlarını sergileyecek 2017 Mart


Nude aralarında Studio Formafantasma, Defne Koz ve Tomas Kral’ın tasarımlarının yer aldığı yeni koleksiyonlarını Palazzo Litta’da sergileyecek.

Nude’a bir ödül daha... 2017 Şubat


Nude 2016 Design Plus ödülüne layık görüldü. Tasarımcısı Tamer Nakışçı’nın “Bir tür boyut kapısı, hologram gibi; içerisine koyduğunuz her şey bir anda kayboluyor, değişiyor, ve algınızı değiştiriyor” sözleriyle tanımladığı Mist vazo 2016 Design Plus ödülünün sahibi oldu. Design Plus ödülleri Ambiente Fuarı’nda sergilenen inovatif ve üstün tasarım ürünlerine veriliyor ve 100’e yakın ülkeden yaklaşık 140 bin ziyaretçiye özel bir sunum ile tanıtılıyor.

iF Design Award 2016 ödülü Nude’un. 2017 Şubat


Nude tasarım ekibinden Sinem Hallı’nın tasarladığı yalın ve fonksiyonel el imalatı Roots saksı, dünyanın en prestijli ödüllerinden iF Design ödülünün sahibi oldu. 7 farklı disiplinde 5,295 başvurunun yapıldığı iF Design ödülleri, tüm dünyada tasarım mükemmelliğinin sembolü olarak görülüyor.

Nude, üç ayrı koleksiyon ile German Design Awards 2017’yi kazandı. 2017 Şubat


Finlandiyalı tasarımcı Mikko Laakkonen’in tasarladığı Red Dot ödüllü Malt viski setine ödül veren German Design Award jürisi; Tomas Kral tasarımı Blow lamba ile Sinem Hallı tasarımı Roots saksıyı ise özel mansiyon ödülüne layık gördü.

Nude’a yeni bir ödül daha: Wallpaper* DESIGN AWARDS 2017 2017 Şubat


Tamer Nakışçı’nın Nude için tasarladığı Mist Koleksiyonu, dünyanın en prestijli tasarım dergisi Wallpaper* tarafından her sene öne çıkan tasarımlara verilen Wallpaper* DESIGN AWARDS 2017’yi (En İyi Masaüstü Aksesuar Kategorisi) kazandı.

Nude Paris Maison Objet Fuarındaydı! 2017 Şubat


Nude 20 – 24 Ocak 2017 tarihleri arasında yeni koleksiyonlarını Maison Objet fuarında sergiledi.

Nude NY NOW Fuarı’nda! 2017 Şubat


Nude 5 - 8 Şubat tarihleri arasında NY NOW fuarında yeni koleksiyonlarını sergileyecek.