SEPET

Toplam Tutar: {sepettotal}

SİPARİŞ

SİPARİŞ

nudeglass.com’daki sipariş deneyiminizi mümkün olduğunca kolaylaştırmak için sipariş adımlarıyla ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibi düzenlendi.

  1. Satış Vergisi
  2. Ödeme Seçenekleri
  3. Uluslararası Siparişler
  4. Birden Fazla Adrese Teslimat
  5. Kampanya Kodu
  6. Sipariş Geçmişi

SATIŞ VERGİSİ

nudeglass.com’da satışa sunulan ürünlerin fiyatları siteye giriş yaptığınız ülke tanınarak, Türk Lirası, Dolar, Euro veya İngiliz Sterlini olarak karşınıza çıkmaktadır. Siteye giriş yapmış olduğunuz ülke Türkiye ise satışa sunulan ürünlerin fiyatları güncel oranlardaki KDV dahil fiyatlar olup Türk Lirası cinsinden ifade edilmektedir. Siteye giriş yapmış olduğunuz veya seçmiş olduğunuz teslimat ülkesi Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı ise satışa sunulan ürünlerin fiyatları KDV dahil olup İngiliz Sterlini cinsinden listelenmektedir. Seçtiğiniz teslimat ülkesi Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı dışındaki bir Avrupa ülkesi ise satışa sunulan ürünlerin fiyatları KDV dahil olup Euro cinsinden listelenmektedir. Türkiye ve Avrupa ülkeleri dışındaki ülke seçimlerinizde satışa sunulan ürün fiyatları KDV dahil olup, Dolar cinsinden listelenmektedir. Ürünlerin fiyatlarına teslimat ve gümrük vb. ücretler (TESLİMAT ÜLKESİ Türkiye dışı ise) eklenmekte olup, bu bedeller sipariş formunda ayrıca belirtilmektedir. Türkiye dışı teslimatlar esnasında ek bir bedel oluşmayacaktır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Nude, tüm dünyaya sevkiyat yapmaktadır. Fatura adresi fark etmeksizin Master Card ve Visa kredi kartlarını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Sitede kullandığınız kredi kart bilgileri gizlidir ve güven altındadır. Verilen tüm siparişlerin bilgileri şifrelidir ve sipariş verilirken kullanılmış olan kredi kartı bilgileri koruma altındadır.

ULUSLARARASI SİPARİŞLER

Sitemizden uluslararası teslimat yapılmaktadır. Sipariş verirken siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz ülkeyi seçerek adres bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

BİRDEN FAZLA ADRESE TESLİMAT

nudeglass.com’da şu anda birden fazla adrese teslimat yapılamamaktadır. Lütfen aynı yere ulaştırılmasını istediğiniz ürünleri sepetinize atın ve siparişinizi tamamlayın. Başka bir adrese göndermek istediğiniz ürünler için aynı adımları izleyerek yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

KAMPANYA KODU

Eğer nudeglass.com’da kullanmak üzere bir koda sahipseniz, lütfen “SEPET” sayfasında bulunan “Promosyon Kodu (Opsiyonel)” alanına giriniz. Kod girildikten sonraki tutar, devam eden sayfalara da yansıtılacaktır. Size özel tekliflerimizden haberdar olmak istiyorsanız, lütfen e-bülten listemize kayıt olunuz.

SİPARİŞ GEÇMİŞİ

Sipariş geçmişinizi hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Hesabım” sayfasında, soldaki seçim çubuğunda yer alan “Siparişlerim” bölümünden görüntüleyebilirsiniz.